Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot szeretnék venni, ami...

Kismate1996 kérdése:

Laptopot szeretnék venni, ami elviszi az új játékokat. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az Intel core i5-ös processzor alkalmas erre?

2012. nov. 10. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb i5-ös elviszi a mai játékokat. Kb mennyit szánnál a gépre?
2012. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
200 körül
2012. nov. 10. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Amiket vegyél figyelembe: min. 4 GB RAM, dedikált videókártya (annyiért már kapni 1 Gb memóriásat), i5-ös proci.
2012. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ugye az i5 be nincs beleintegrálva a videókártya? És milyen az a dedikált videókártya?
2012. nov. 10. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Dedikált: nem integrált, azaz nem Intel Hd valamennyi, hanem Radeon vagy Nvidia, amik gyakorlatilag a rendes videókártya megfelelője a laptopokban. Nekem egy Nvidia Geforce 520m 1 Gb van a laptopomban, simán viszi a Skyrim-ot, COD MW3-at, NFS MW 2012-t.
2012. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :D És a processzorod milyen?
2012. nov. 10. 15:42
 7/10 ConiglioPiatto válasza:
én most vagyok túl egy laptop vásárláson egy ASUS K55v-t vettem, 200ért már ezt bőven megkaphatod (180 körül vttem) nekem ami naagyon tetszett 200k ért az a HP pavilion dv6 egyik változata volt. ez: [link]
2012. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És még egy kérdés: Videókártyánál azt kell figyelembe venni, hogy ne intel legyen. Vagy AMD vagy nVidia és csak a memóriáját kell nézni, hogy hány gigás?
2012. nov. 10. 16:22
 9/10 ConiglioPiatto válasza:

na a videókártyát úgy célszerű kiválasztani h utána olvasol a konkrét típusoknak, keresel összehasonlítást. olyan gépet keress amibe van intel, és egy másfajta kártya is (lehetőség szerint Nvidia vagy Radeon legyen) AMD-t hanyagold se proci se videókártya se semmi az intel cuccok jobbak erősebbek, de drágábbak is viszont megéri.


Az intel kártya az ami az integrált, azért jó ha van ilyen mert alapból ezzel a kártyával nyit meg a gép mindent(böngésző, videó lejátszó etc. lényegesen energia takarékosabb. A 2. kártyával pedig megnyithatsz minden olyan progit aminek ez fontos. játékok grafikai programok stb....

2012. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi neked az új játék? BF3, Fifa13? mert ezt egy 2 magos processzor, ami jobb az is elviszi.
2013. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!