Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok nekem egy 3D-s...

Ajánlanátok nekem egy 3D-s tévét 145 ezer Ft-ért? És ki melyiket ajánlja aktív vagy passzív? Mert én nem nagyon tudom eldönteni de ha valaki meg indokolná hogy melyik tetszett jobban azt nagyon meg köszönném.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Jókat röhögök azokon akik 3D-s TV-ben gondolkodnak.

Egy nulla. Moziban is nulla de otthon meg aztán pláne.

Felezi a felbontást a 3D. Semmi értelme.

Vegyél inkább egy normális TV-t.

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Passzív:

+Könnyű és olcsó szemüveg

-Felezi a függőleges felbontást (az SBS filmek meg a vízszintes felbontást ezért ezek együtt negyedelik a felbontást)

-Nem mindegy honnan nézed.


Aktív:

+nincs felbontás vesztés

+Elvileg bármilyen szögből nézheted

-Sötétebb a kép, mert csak minden második képet látod.->nagyobb fényerő

-elemet kell venni bele vagy tölteni kell

-zavaró lehet a vibrálás


Inkább az a gond, hogy 145 ezerért éppen hogy kapsz egy 32" TV-t, amin 3D-zni nem egy nagy élmény. Gyűjts még egy kicsit hozzá, vagy vegyél egy 40"-es nem 3D tv-t.

A nagy méretnek tovább fogsz örülni, mint a 3D-nek.

2012. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi a véleményetek? erről nem olyan drága és elég nagy is 102=40col cm az már elég jó ha nem jön be a 3d rajt akkor amúgy is elleszek a nagy képével

[link]

2012. nov. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!