Mi az az Apple TV?

Figyelt kérdés
Tv-zni lehet egy kis gép segítségével? Mivel jobb mint egy sima tv? ez a kis gépet rá kell dugni egy tv-re? Milyen csatlakozóval kell ezt? iPhone-t is lehet távirányítónak használni? Mire jó egyáltalán ez a készülék?
2012. nov. 12. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

-.-''

Rövid értelmes válaszokra várok!

2012. nov. 12. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Kellemes várakozást......
2012. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amiket feltettem kérdéseket egyenként várom rá a válaszokat! Köszönöm!
2012. nov. 12. 13:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Istenem! Válogat, lusta és olvasni sem tud.

A készülék túlmutat a képességeiden, te nem fogod tudni használni, de szükséged sincs rá. (A többi kérdésre a válasz innen kezdve tárgytalan)

2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekelhet a válasz, ha képtelen vagy megnézni egy viszonylag rövid videót.

Vagy csak rákeresni a Google-ben.

Nem neked való, az egyszer biztos.

2012. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen amiket feltettem kérdéseket azokra kérek választ, miért nem lehet ezt felfogni?? Egyébként megnéztem a videót, és van iPad-em, iPhone-om, Macbook-om is, de kíváncsiságból kérdeztem volna, de ha ennyire... akkor inkább hagyjuk!
2012. nov. 12. 13:36
 8/16 anonim ***** válasza:

A készüléket internetre csatlakoztatod, az Apple online tartalomszolgáltató webshopjából (iTunes Store) tudsz vele rá vásárolni filmeket, zenét.

Azért ilyen olcsó, mert szinte minden tartalomért fizetned kell, ezek angol és spanyol nyelvűek elsődlegesen.

Pl. 3 dollár egy sorozatnak egy része, jellemzően az amerikai sugárzást követő napon már ott van az iTunes-on.

Tartalmat nem csak vásárolni, hanem kölcsönözni is lehet rá.

2012. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon köszönöm a rövid és értelmes választ!
2012. nov. 12. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak arra próbáltalak rávezetni, hogy percek alatt megtudhatod, anélkül, hogy másra vársz.

2. találat

[link]

Kábel, jé HDMI

Távirányítás, jé az is ott van.

2012. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!