Iphone és IPad-hez való fizikai billentyűzet lehet-e magyar nyelvű billentyűzetkiosztással?

Figyelt kérdés

Sajnálattal tapasztalom, hogy az Iphone-hoz vásárolt klaviatúrán csak angol billentyűzettel lehet gépelni. Ez számomra még nem kényelem, mivel azért vettem külső billentyűzetet, hogy normál tempóban tudjak gépelni. Angolul ez igen nehézkes, ráadásul honnan szedjek rá ékezeteket? A folyton javítgatás sem megoldás. Magyar nyelvű dokumentumokat kell gépelnem, laptopomat nemrég adtam el.


A kérdésem az Ipad minihez is kapcsolódik, mivel ahhoz is szerettem volna külső klaviatúrát, de így mi értelme? Ezzel nem lesz gyorsabb a gépelés...

Van-e megoldás?

Szilikonos billentyűzet kizárva.



2012. nov. 13. 12:46
 1/1 anonim válasza:
Kell egy camera connection kit és akkor megy az usb billentyűzet, abból meg lehet kapni jó pár fajtát Magyarországon.
2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!