Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fényképezőről? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni egy digitális fényképezőt. 17000 Ft-om van rá. Tudom ebben az árkategóriában nem kell csodákat várni, mégis kikérném a véleményeteket. Jó lenne ez, vagy mást ajánlotok? Eddig még nem volt olyan gépem, ami több lett volna, mint 3 megapixel. Csupán itthoni hobbifotózásra, és családi képek készítésére kellene. Szeretném, ha szép képet csinálna, mert ami most van nekem, attól már egy telefon is sokkal jobb képet csinál :) Erről a gépről volna szó: FUJIFILM FinePix JV300



2012. nov. 14. 12:22
 1/8 anonim válasza:

én is nézegettem fényképezőket nem értem fujifilmek miért ilyen olcsóak..

ne kelljen utána keresni emberkéknek itt a részletes leírás:


[link]


szerintem nagyon jó,nem értem miért csak 17 ezer.

2012. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a fuji nagyon szemnek tetsző színeket alkot ... a gép tudás és árviszonya jónak tűnik, vedd meg nyugodtan
2012. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is van egy kérdésem. Ehhez miként kapcsolódik a "Forma-1", "F1" és "Eminem" kulcsszó?
2012. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor ez jó döntésnek bizonyul :) A forma1 és Eminem szavakat két okból adtam meg.

1. Kedvelem mindkettőt

2. Több emberhez eljut a kérdésem.

2012. nov. 15. 13:44
 5/8 anonim válasza:
Az szép, csak akit a forma1 van Eminem érdekel pont nem érdeklődik az iránt, hogy Te milyen fényképezőt akarsz venni.
2012. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké. Értem én. Azért nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Ha ennyire nem tetszik a kérdés, akkor nyugodtan töröld ki a listádból ;-)
2012. nov. 19. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted a gépet? Ha igen, milyen képeket csinál? Összeségében megvagy elégedve? Gépet vennék én is és kb hasonló árkategóriában gondolkodom. Köszi :)
2012. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! A JV300-ból végül Ax500-as lett. Azért választottam ezt a gépet, mert csak 3000 Ft-al kellett többet fizetni, viszont ebben nem 3X-os optikai zoom van, hanem 5! És emiatt szerintem megéri azt a keveset még hozzáadni. Múlthéten vettem meg a gépet, még tanulmányozom, hogy miket is tud. Sajnos belső memóriája egyáltalán nincs, ezért vennem kellett hozzá egy SD kártyát. Tokot sem adtak hozzá, azt is külön vettem. Minden áron egy Lítiumionos akkumulátoros gépet akart rám erőltetni, mert hogy azok tovább bírják, nem kell az elemet cserélgetni. Ez igaz, de arra gondoltam, hogy ha kimegy belőle az akksi, akkor bajos lehet a beszerzése. Ha megyek is valahová, és netán lemerül egy idő után, akkor ebbe csak dobok 2 elemet, és kész. Persze ebbe is lehet venni ceruza akksit. Tehát végül már az AX500, és egy Nikon között gondolkodtam. A Nikonból viszont egy darab sem volt már, mire odaértem az áruházba, így nem volt kérdéses, hogy a Fujit válasszam. Tudásához képest az ára barátságosnak mondható, azok a gépek, amik ugyanennyit tudtak 25000 Ft-tól kezdődtek. Egyszóval én eddig megvagyok vele elégedve. Küldök neked egy pár képet privátban, amit ezzel a fényképezővel készítettem. Ha megkaptad légy szíves írj egy levelet! :)
2012. dec. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!