Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy xbox 360-t. Homályo...

Vettem egy xbox 360-t. Homályos a kép, elég zavaró. Mit állítsak át, hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés

Egy noname lapostévém van, OK márkajelzéssel. Pontosabb adatot nem tudok. HDMI kábelem nincs.


Szóval az van, hogy mosottas a kép. A display settingsben találtam két választási lehetőségt, Pal-50, és Pal-60. Ha 50-re állítom akkor tök szép a kép, ha viszont 60-ra, akkor úgy el van mosva, hogy a kissebb betűket pl el sem lehet olvasni. A játékok (Alan Wake, Tekken6) viszont csak a 60-as beállításon hajlandóak elindulni, úgy meg baromi ocsmányak, bántja az egész a szememet.


Mit tegyek?


2012. nov. 14. 19:14
 1/8 u.balázs ***** válasza:
Igen ez nagy probléms mást nem lehet csinálni ilyen tv-vel... Tehát vagy cseréled a tv-t amiben hdmi kábel is van, vagy marad így. Ez a pal a régi tv vel volt csak mert megjelent a pal 60 erre még csinálnak játékokat de 50 re nem... Ha le akaeod cserélbi segítek mert konyítok a tv-k hez samsungot ajánlom de lg is sony is jó bár sony ra nincs olyan nagy választék. Mondj egy colt egy max árat és különlegességek kellenek e?(3d tv vagy internet tv stb...
2012. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 u.balázs ***** válasza:
Bocs a hibákért mobilon írtam...
2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van hdmi kimenet a tévén :D szóval csak annyi a dolgom hogy veszek egy kábelt hozzá? zsír!
2012. nov. 14. 19:43
 4/8 anonim válasza:
Valószínű csak a kábel a bibi! Nekem is ez volt, sőt.. pal60-on nekem fekete-fehér volt, viszont hdmi-vel csodás a képe! :)
2012. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tesco-ban 800Ft 1m-es, 810Ft a 1,5m-es. Teljesen szép képük van(ajánlani tudom, mivel nekem az 1m-es van).
2012. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 u.balázs ***** válasza:
Amúgy nem úgy van hogy ha veszel xboxot nem adnak hozzá hdmi kábelt?
2012. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

u.balázs:


manapság már nem adnak hozzá csak szutyok sima AV-s kábelt, volt időszak amikor adtak HDMI-t!...

2012. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jobb helyen még most is adnak... csak én nem ott vettem, hanem ahol akciós volt :D
2012. nov. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!