Nektek elég lenne 13 GB szabad tárterület komoly tabletre? Lehetöleg játék meg film függöek irjanak

Figyelt kérdés
egy google nexust 7 et akarnák venni csak az a baj h 13giga lemezterület van és kártyabövités nem lehetséges:( szerintetek várjam meg míg kapható lesz magyarországon kártyabövithetős? jah és 7 es kijelző szerintetek elég?
2012. nov. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát 13GB? Szerintem elég. Ha jól tudom nem lesz bővítheő változata. De lehet rosszul tudom :)

Jah és igen. 7-es kijelző bőven elég :D

2012. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég mindene. Max majd veszel hozzá egy külső adathordozót, meg egy OTG kábelt.
2012. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huawei Ideos S7 slimem volt, ma adtam el, a 7" kijelző pont jó, a nexus 7_nek meg fényévekkel jobb a kijelzője, mint ennek a kínai ipar remekének, de erre sem panaszkodom. Nekem 8 gb volt a belső memória, amiből 4 gb kellett a rendszernek, de tettem bele egy 16 gb kártyát, de teljesen sosem használtam ki, ráfért 15 évad simpson család, meg a progik stb, elég az a 13 gb, de ahogy előttem is írják, usb OTG kábellel biztosan hozzá lehetne csatolni egy pici kártyaolvasót, vagy pendrivet, csak szerintem így az aksi idő rovására menne. A következő tabletem valami full noname kínai lesz, vaterán mennek 12000 ft körül, kiváncsi vagyok, hogy mit tud egy ilyen vas... De gondolkoztam Nexus 7-en is, csak elsírja magát a pénztárcám az ára láttán, pedig ahhoz képest, amit tud, egész baráti az ára, legjobb vétel kategória.
2012. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!