Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehetséges összekötni...

Hogyan lehetséges összekötni egy rádiót (Sharp GF-454) és egy számítógépet, hogy azokat a zenéket hallhassam a rádión, amit a pc-n?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges összekötni egy rádiót(Sharp GF-454) és egy számítógépet, hogy azokat a zenéket hallhassam a rádión,amit a pc-n? Előre köszönöm a segítséget

2012. nov. 19. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A.) Gépre teszel egy FM transmitter, és rádión hallgatod.

B.) Gépbe kötsz egy kazettás transzmittert és a rádión a kazit hallgatod

(C.) Ha van line in a magnón (nem látom h lenne), akkor jack-jack kábellel)

2012. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Kell egy 3,5 Jack-3,5 Jack (apa-apa) kábel, az egyik felét bedugod a rádió fülhallgató kimenetébe, a másikat a géped microfon bemenetébe, majd pl.: hangrögzítőbe kiálasztod a forrást és kész :)
2012. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: bocsi, de az nem a másik irány a Rádió -> PC? Neki PC -> Rádió kell v. én értettem félre?
2012. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy van egy mikrofon bemenete, esetleg oda lehetne kötni. Csak akkor működik, ha nem csak a kazira vesz fel mikrofonról.


Egyéb esetben ahogy az első írta.

2012. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én rádión szeretném hallgatni azt,ami zenét számítógépen beteszek!Ez a mikrofon bemenetes dolog hogyan is működik?


Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2012. nov. 20. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Rádiótól függ, hogy a mikrofonbemenetre kötött forrást megszólaltatja-e a hangszórón, vagy csak felveszi kazettára, és utólag hallgathatod vissza.
2012. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!