Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki van flashelve az xboxom,...

Ki van flashelve az xboxom, de nem a legujabbal. Online frissitettem a gepet, fognak menni igy a 3. 0s jatekok?

Figyelt kérdés
Rádugtam a netet az xboxra és nyomtam neki egy updateot. Van rá esély h fognak menni a 3.0s játékok, vagy mindenképp ki kell flashrlnem?

2012. nov. 19. 18:31
 1/4 Rách Béla válasza:
Egyáltalán nem. A net vagyis a live a flash ellen van, ha mennek a játékok akkor nem törölte a flashet de szerintem a dashot frissített.
2012. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes, ertem, koszi.
2012. nov. 22. 02:20
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell ujjra flashelni csak frisiteni meg ha unpadot nyomtál akkor nem münködik semien irot játék . (nekem is igy volt)
2012. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis az lett, hogy kiflasheltem az xboxot a 3.0-s cuccal. Most minden megy.:)
2012. dec. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!