Milyen játékot vegyek?

Figyelt kérdés
Tesómnak lesz karácsonyra, szóval már a Cod MW3-at végigjátszotta.. Szóval a Black Ops 2-t vegyem? Azt mondják szr a grafikája és hogy nem jó! Milyet akkor? Battlefield, Assasin Cread? Mi most a legjobb? Lövöldözős játékok előnyben, de más is jöhet! Ps3-ra!

2012. nov. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Black Ops 2-nek tényleg kicsit elavult már a grafikája. De ennek nem kéne elsődleges szempontnak lennie. Igen élvezetes játék lett szerintem, de ha tesód leírja a graf miatt, vagy nem tetszik neki, kár megvenni. Igazából amit felsoroltál játékok mind nagyon jók :) Én a BO2-őt választanám. Ott a kampány, az újfajta küldetések, zombi mód, és persze a multi. Elég sok játékidővel kecsegtet.
2012. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kivittem az MW3-at, és a Battlefield 3 Premium Edition-ba ruháztam be, nem bántam meg...


Csodaszép grafika, viszonylag jó kampány, és fantasztikus és látványos (néhol már-már filmszerű) multi.


Az AC- ből csak a Revelations-szal játszottam, hát, nekem nem annyira tetszett...


A BO2-re már sokan azt mondják, h jobb, én egyvalamit kifogásolok rajta: a grafikus motor ugyanaz, és ez a textúrákban is megmutatkozik, ha gameplay-videókat nézel. Tény, hogy nagyon szórakoztató, de a játékélmény nálam már nem pótolja ki eléggé az esetleges grafikai hiányosságokat :/

2012. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borderlands 2 vagy AC 3 ? Én nem venném a black ops 2-t mert egy koppintás(a graf sztem tűrhető).... Még esetleg skyrim vagy dark souls.... ha megvolt a 2 , akk még ott a mass effect 3.... Igazából nagyon sok jó játék van , kicsit le írhatnád bővebben mit szeret a tesód . Az 576 kb-ba az uncharted 1,2,3-mat árulják EGYÜTT 15 E-ért....


én a borderlands2-t vagy AC3-mat veszem :)

2012. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]



3mas voltam....

2012. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!