Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ár/arány értékében melyik...

Ár/arány értékében melyik füles érné meg jobban? AKG Q350, vagy SoundMagic PL-11?

Figyelt kérdés
Igazából az AKG felé húz a szívem, de meglehetősen ellentmondásosak a visszajelzések... Tapasztalat esetleg?

2012. nov. 20. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
* Ár/érték arány akart lenni :)
2012. nov. 20. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szigorúan ár/érték arányt nézzük akkor SoundMagic, nincs 3500 ft és elég korrektül szól.

15k-ért meg szerintem van jobb annál az AKG-nál.

2012. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem van egy eladó AKG Q350-es fülesem éppen. Nem érdekel esetleg? :)
2012. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hááát... Most, hogy így jobban utánaolvastam, nem nagyon dicsérik szegény AKG-t... A SoundMagic-et viszont annál inkább, ráadásul 3000 HUF körül már meg lehet kapni. Válaszolva a kérdésedre, nem tudom, eléggé bizonytalan vagyok. Elektronikus zenéket hallgatok, ahol jól jön a basszus, ennél viszont azt írják, hogy inkább a magas dominál. Nehéz ezt így eldönteni... :/
2012. nov. 21. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már jó ár/értékes fülhallgató kell:

Brainwavz M4.

70-ről 40 dollárra le lett árazva (8-9k), ennyiért a legjobb füles 10k alatt, de eredeti árán is elég jó vétel.

2012. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, épp most találtam rá én is a Brainwavz márkára, eddig szimpatikus...
2012. nov. 21. 20:31
 7/7 anonim válasza:
Az AKG-nek a Q sorozata valóban inkább a magas hangokra van tervezve, de van más AKG is ennyi pénzért ami jól adja a mélyet. Nem írok típusokat, gondolom már rég megvetted valamelyik fülhallgatót, csak gondoltam leírom hogy bőven van még választék az AKG-nál.
2013. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!