Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni az xbox 360 at LCD tévéhez? Hang van de kép nincs.

Figyelt kérdés
Az ehez megfelelő átalakítót bedugtuk az xbox ba illetve abba a fehér és piros kábelt aztán a másik odlalát csatlakoztattuk a tv-hez de semmi kép.. nemis érzékeli hangja is csak akkor van ha a yostic on megnyomok egy gombot azt hiszem az lehet a baja hogy az átalakító amit az xbox ba kell beledugni csak 2csatlakoztatós (piros,fehér) és a sárga kábelt nem lehet beledugni... segítsetek légyszives nagyon fontos :/

2012. nov. 22. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert a piros-fehér RCA csak hangot visz át, sztereóban.

Képhez kell egy harmadik, általában sárga kábel.

De ha LCD tévéhez csatlakoztok egyszerűbb lenne HDMI-vel, a kép is sokkal szebb.

2012. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyszerűbb lenne de a tv-n nincs hdmi bemenet mivel régi tv.. és az a baj hogy az xbox csatlakozón nincsen egvy 3. dugó amibe a sárgát tudnám beledugni csak egy fehér és egy piros ezért nem értem hogy akkor most mivan..
2012. nov. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!