Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy xbox 360-at. Kb...

Tomi199703 kérdése:

Szeretnék egy xbox 360-at. Kb olcsón 40-50 ért akarom megvenni. Ha egy 4 gb-ost veszek akk az mire elég? és megveszem újan mi jár hozzá?

Figyelt kérdés

[link] Php? Action=1&product_akt_pt_id=5141

erre gondoltam...kérlek segitsetek, mert tanácstalan vok.



2012. nov. 23. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem itt most a legjobb áron veheted meg és 250GB HDD-vel adják.Azt is látod mit adnak hozzá.


[link]

2012. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Xbox360Slim 4GB csak a játék mentéseket tárolja a memória beépített így nem tudsz DLC-ket demókat,játék előzeteseket, és játékot feltelepíteni a HDD-re és onnan futtatni.A feltelepítés előnye hogy kíméled az olvasót a gépben és, csendesebb az Xbox játék közben,mivel a meghajtó nem megy kevesebb hő keletkezik a gép belsejében.Egyszóval megéri a nagyobb HDD mert sok mindent tudsz feltelepíteni rá.
2012. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.hát igen az kb a legjobb ár amit mondtál.akkor a 4gb-os nem ajánlott ugye? de ha mégis olyat vennék, akkor az milyen hamar fog megtelni, pl egy forza motorsport-tal, vagy autós játékokkal? hogy érdemes használni?állítva, vagy fektetve? még az lenne a kérdésem, hogy hallottam valami piros ledes hiba, meg ilyenek.de lehet hogy keverem egy másik konzollal, de ha van ilyen akkor ez mikor jöhet elő, és mért?
2012. nov. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!