Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360 Kinect fehér. Vajon a...

XBOX360 Kinect fehér. Vajon a régi vagy az új fajta?

Figyelt kérdés

üdv. Vásárolni szeretnék valakitől egy XBOX360-at,tegnap beszéltünk is róla,viszont csak annyit írt,hogy XBOX 360 KINECT fehér színű. Kérdésem az lenne,hogy ez a régebbi típusú gép lehet,aminél még előjöhet a 3 ledes hiba,vagy kinect-et csak az újabbakhoz,mondjuk a slimhez lehet csatlakoztatni?

Remélem érthetően tettem fel a kérdést,köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. nov. 23. 11:41
 1/2 anonim válasza:

Kinectet csak slimhez lehet csatlakoztatni.

Mennyiért adja?

Mondjuk én is forgalmazok ilyet.

xbox slim+kinect+8játék:assasins creed 3,assasins creed broderhood,need for speed,the crused crusade,kinect adventures,kinect star wars,két demo kinectes játék,cabela's Dangerous,kinect kung fu.+egy fegyver.

2012. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Ez megnyugtató,hogy nem valami régit akar rám sózni,nincs annyi pénzem,hogy javíttassam a hibákat. Azt mondta hibátlan gép Kinect van hozzá asszem joy az nincs...nem tudom mennyi idős lehet,de 55 ezerért adná..remélem 50 körül megkapom :)

2012. nov. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!