Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külföldi árú beszerzése?...

Külföldi árú beszerzése? /Konkrétan SW fénykard/

Figyelt kérdés
Nagy Star Wars rajongó vagyok és az utóbbi hetekben sokat bújtam a netet " Ultimate FX " fénykardok után és a 2 főbb fajta amit találtam belőlük a 'Master Replicas' /Európába nem szállítják ezért kilőttem/ viszont ami Magyarországon is van az a Hasbro. És találtam is fent olyan fajtákat amiket keresek 15k körül, de nekem egyik kedvenc színészem Ewan McGregor, és legjobb alakítása Obi-Wan Kenobi ezért az ő fénykardját szeretném.:D Csak sajnos Magyarországon nem akadtam nyomára, csak egy Vatera akción ami még 6 napig érvényes de az 20k és csak fénykard markolat. http://www.youtube.com/watch?v=lra3VhjXguE Ilyet kéne találni ha valaki megmondaná hogyan jutok egy ilyenhez egyszerűen annak megköszönném ha leírná ide részletesen. :D

2012. nov. 23. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem az annyi hogy: Nem első epizódos /The Pantom Menace/ hanem harmadik /Revenge of the Sith/ -es fénykard, a második amit Obi-Wan készített a filmben. TPM -eset énis találtam fent de az nem olyan jó :P
2012. nov. 23. 22:37
 2/5 anonim válasza:

Az eredeti replika általában pokolian drága. Én e-bay-en szoktam vásárolni általában és a két fénykardomat is ott vettem. Nekem csak az egyik eredeti, azt karácsonyra kaptam, de úgy emlékszem akkor szerencsénk volt mert egész olcsón hozzá lehetett jutni, persze használtan. A másik csak sima hasbro, de nem olyan rossz az. Kivehető a pengéje is.


Nekem ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=FPnh0zHgmfs


Na de linkeket kértél:


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


A szállítással kapcsoltban, ha az van írva hogy mondjuk csak az Usa-n belül szállít, mindig érdemes azért e-mailben rákérdezni, mert nekem sokszor volt hogy külön kérésre szállítottak Európába is.


Remélem tudtam kicsit segíteni.

2012. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Találtam még egy oldalt:


[link]

2012. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a YouTube linkes teljesen tökéletes. :D Pont olyat keresek. Annyi a lényeg hogy levehető pengés legyen, ROTS-os, és 'csillogjon' vagyis hogy ne műanyag legyen. Meg persze nem ilyen színezett műanyag penge. xD Amúgy köszi, ezzel talán megyek valamire :D
2012. nov. 24. 13:26
 5/5 anonim válasza:

Én úgy tudom hogy csak a "hasbro"-nak vehető le a pengéje, a simának nem. Ez az egyik különbség a MR és a "hasbro" között.


Ebben a videóban össze is hasonlítják a két típust:


http://www.youtube.com/watch?v=sA7bei6_pnM

2012. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!