Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az autómban a hátsó hangszórók...

Az autómban a hátsó hangszórók sisteregnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az autómban a hátsó hangszórók sisteregnek de ha ki veszem őket és rákötöm a rádióra akkor jó de az autóban sistereg és halkan szól mit tegyek? légyszi segítsetek !! :/

2012. nov. 24. 09:42
 1/5 Karesz6969 ***** válasza:
Nézd meg a kábeleket és a csatlakozókat...
2012. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem a hangfal résznél a kábeleket ott minden rendben ! a rádiónál nem igen tudom meg mert 1 dugón van az összes hangszóró akkor a többi sem lenne rossz az "autót meg szétszedtük"de a kábelhez nem férünk hozzá ahm azt gondoltuk hogy az első hangszórókról viszünk új kábelt csak nem tudjuk hol vezessük át a kábel .
2012. nov. 25. 15:32
 3/5 Karesz6969 ***** válasza:

A leírásodból az derül ki, hogy az ISO csatlakozót nem tudod bekötni ill. nem tudod, hogy melyik szál honnan-hova megy. Az alábbi linken világosan le van írva és ábrák is vannak.


[link]

2012. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a linket szerintem segíteni fog : )
2012. nov. 28. 17:32
 5/5 Karesz6969 ***** válasza:
Szívesen!
2012. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!