Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Flash frissítés?...

Xbox 360 Flash frissítés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Xbox 360-am frissítettem rajta a Dashboardot,most 2.0.16197-es van rajta,azért raktam rá,mert nem vitte az új játékokat,és mondom megpróbálom,hátha viszi majd őket. Frissítettem,sikerült. De az új játékokat még mindig nem viszi,pl. WWE 13,Fifa 13,Sleeping Dogs.

Mi a teendő,mit kell csinálnom?

Köszi a válaszotokat.



2012. nov. 24. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt egy flashelt xbox 360 Elite 120 GB-os HDD-m de eladtam,most egy 250 gb-os slimem van és jelenleg nincs kiflasheltetve,mert júliusban vettem ha lejár a garanciám akkor kiflasheltetem,addig is élvezem a Cod nyújtotta xbox live élményeket :D
2012. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az hatalmas élmény lehet,de én olyan ember vagyok,hogy mindig új játék kell,és kb. 1 hónap alatt, elpörgetek 2-3-at és hát nincs 20-25 ezrem havonta game-re :D

Remélem megsikerül csinálni a Boxot és éjjel nappal fent leszek :D

2012. nov. 25. 19:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam hogy veszek 1 játékot ha kipörgettem,akkor eladom apródon.

Pl. 12.000 FT-ért megveszem 7-8.000-ért eladom.

És akkor ha újat veszek akkor 4ezret kell ráfizetnem,persze nincs mindig akkora szerencsém hogy eltudjam adni mindegyiket.Xboxomat is apródon adtam el.

Remélem sikerül kiflasheltetned!

2012. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaja,én is remélem,hogy frissítik :) És akkor már senki sem állíthat meg :D
2012. nov. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!