Pepe91 kérdése:

Mit kell csináljak, hogy legyen az xbox 360on live gold tagságom?

Figyelt kérdés
ugye elvileg csak úgy lehet regisztrálni, hogy az usa-ba regiztem, na szal, de viszont néztem árgépen 1éves arany tagságot 7490ft-ér, ez eddig jó ár, de viszont visszariasztott az, h oda volt írva h EU profilhoz?! most akkor milyen jegy kell , hogy az enyém legyen feltöltve ugye én az USA-ba vagyok regizve szal oda milyen kódok kellenek, linkek vagy segítség jól jönne.
2012. nov. 26. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
honnan tudom megkülönböztetni, hogy melyik jegy való az usahoz vagy európához vagy mind1 amugy? :)
2012. nov. 26. 16:03
 2/6 u.balázs ***** válasza:
Mindegy. A Ms nem tudja hogy a szállítói hova viszik a termékeit ( az egészet egy hekyen (gyártyósoron) csinálják, nem fogják azt megcsinálni, hogy „uhh figyelj a szállítmányodban van amerikai is, válogasd már szét és vidd el azokat amerikába.
2012. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor rendelhetek neten 1 éves golden tagságot? neked amugy van? :)
2012. nov. 29. 18:31
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát bárhonnan lehet venni, kapsz egy ilyen jegy féleséget és azon van rajta a redeem code? vagy ez más?
2012. nov. 29. 18:32
 5/6 u.balázs ***** válasza:
nem pont reedem code, de olyasmi.
2012. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

tehát akkor ezt rendelhetem? amugy ez jó árba van? és ha kihozzák hol van ezen a kód vagy mit kell csinálni akkor? (hol a kód rajta vagy ilyesmire gondolok és azt a gépbe hogy kell bevinni hol? ) köszi a választ

2012. nov. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!