Mykika kérdése:

Egy xbox360 jelezheti-e 3 piros leddel, dvd olvasó hiányát? (Mert van egy xboxom dvd olvasó nélkül, bekapcsolom és 3 leddel villog, akitől kaptam nem tudta meg mondani hogy jó e. )

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A 3 LED hiba nem az olvasó hibáját jelzi hanem azt hogy a GPU tönkre ment a gépben(elengedett a forrasztás) ami vagy javítható(újra golyózással) vagy nem ez csak a szervizben derül ki.Szóval tutira nem a DVD meghajtó hiányát jelzi.
2012. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"van egy xboxom dvd olvasó nélkül ... akitől kaptam nem tudta meg mondani hogy jó e"

Hát szerintem egy DVD olvasó nélküli Xbox nehezen lehet jó...

Porfogónak végül is igen, egy kerék nélküli autó is csak barikádnak jó maximum...

2012. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lényeg az volt hogy kiderítsem mi az oka, és hogy egy olvasóval meg tudom e oldani a problémát. köszönöm első kommentelő!:)
2012. nov. 30. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!