Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó tabletet ajánlotok...

Milyen jó tabletet ajánlotok 70 alatt, ha lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit drágább, de Magyarországon lesz, és ha igen, mikor Nexus 10?

2012. dec. 2. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
10es Nexusrol meg nem tudni semmit, hogy mikor es mennyiert, de nexus 7et meg tudod venni mondjuk Becsben vagy Pozsonyban ugy, hogy az oda-visszaut is kijon a 70 ezerbol. Vagy itthon hasznaltan is kijon annyibol. Ha par ezrest radobsz, akkor pedig meg ujat is tudsz venni, pl a 8 gigas 73 ezer a BestByte-ban (van pl Budan az Allee-ban), de a 16 gigasat is 80 alatt adjak a Media Marktokban.
2012. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem. GSM Home-ban 63000.
2012. dec. 2. 13:45
 3/9 A kérdező kommentje:
2012. dec. 2. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, csak azt ki tudja honnan hoztak, milyen garancia van ra, es meddig.
2012. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12 hónap, mer honnan hozhatták?
2012. dec. 2. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem mindegy, hogy bolti gari, vagy rendes ASUS garancia. Ha Amerikából hozták, akkor csak oda szól az ASUS garanciája, az meg gondolom nem az igazi.. Ha Amerikán kívülről van, akkor világgaris, úgy oké.
2012. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Majd felhívom és megkérdezem, úgy oké, nem?

A lényeg, hogy ASUS világgaranciás legyen, ugye?

2012. dec. 2. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2012. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én is akarok venni, úgyhogy ha veszel akárhonnan, írd le a tapasztalataidat légyszi:D honnan, gari meddig-milyen, stb
2012. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!