Ti melyik/ fejhallgatót vennétek a felsoroltak közül vagy milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gondoltam karácsonyra fejhallgatóval lepném meg magam. Keret 5 ezer lenne maximum!

Ami úgymond fontos lenne legalább 2m vezeték, mert elegem van az 1m-es fülhallgatómból. Illetve az is fontos lenne, hogy a kinti külvilági zajokat megszűrje.

Van néhány kiszemeltem mégpedig:

[link]

2. [link]

3. [link] ez azért tetszik mert 60g csak ami szerintem nem sok.

4. [link]

Ezeket nézegettem. Ti melyiket vennétek? Ha egyiket sem akkor milyet vennétek, de amit felsoroltam még a kiszemeltek előtt azt betartva írjatok légyszíves szóval 1 m kábeles nem érdekel sem az amelyik nem szűri a külső hangokat és 5 ezer forintot költenék maximum.



2012. dec. 2. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jók a linkek
2012. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szarok a linkek így nem tudok véleményt mondani, de érdemes még a Maxell Retro DJ és Maxell Audio Wild-ot is nézegetned, 5k környékén a legjobbak.
2012. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Linkek a termékekről: [link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 2. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak otthonra használod akkor Philips shp 2500, mert 6méter kábellel pl a buszon nem tudsz mit csinálni, összetekerve kényelmetlen és hülyén néz ki.

Ha nem otthonra kell akkor az shp 2000, a többi szerintem fos.

Szerintem szánj rá még 2-3 ezer forintot. Én pár éve a media marktban vettem akciósan 5 ezerért senheiser hd 201-et és azért az árért qrva jól szól.

2012. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!