Navon Platinum tab 7 vagy Concorde tab one?

Figyelt kérdés
tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de az istenért se tudok dönteni..

2012. dec. 2. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél, amire lesz Jelly Bean, tehát Concorde Tab One.
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy Ainol Novo 7 Crystal, amire már most is van (viszont csak külföldről lehet rendelni).

Illetve jobb is.

2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolnak köszönöm!Igen, énis kicsit a concord felé hajlok mert jobb kamera van rajta,és a processzor is jobb egy kicsivel.
2012. dec. 2. 20:43
 4/10 Jófej:D ***** válasza:
Egyértelmű hogy a concorde.
2012. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az jó ,hogy olyat válasszunk amelyiken Jelly Bean van (1 hozzászólónak) ,de annyira szuper hogy egyik ConCorde tab one-n sincs Jelly Bean.


bizonyíték : [link]

2012. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló : tévedsz. [link]
2012. dec. 14. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én concorde tabomon is 4.1.1 jelly bean van
2012. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Letenyei Norbert válasza:
Az én Concorde tabomon is jelly beans van (android 4.1.1) és csak mondom hogy a concorde procija elbírja a need for speed mostvantedet a tabletekre kapható legjobb játékot és még pl: Minecraft pe, Gta3,Asphalt 5.,6.,7., Real footbal 2012,2013 és még sok jót . Hd grafikai kártyával rendelkezik és remek a vidi lejátszója szóval egyértelmüen a Concorde tab one - t ajánlom.
2012. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem navon platinumom van és teljesen meg vagyok vele elégedve. teljesen jó a kamerája.. energiatakarákos és nagyon gyorsan végrehajtja az utasításokat. :))
2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindenki egyből a Concord-ra voksol. Próbáltátok őket? Mert nekem volt módom egy ConCord One 8Gb-os verziót kipróbálni és egy Navon Platinum 7 II-m van. A Concorde one képernyőjét ha megnyomom erősebben akkor felszíneződik a kép, Navon-nál nem. A játékok nekem is mennek rendesen. 3D-s gamák is mennek pl.: Hero Of Sparta, Beach Buggy Blitz (ez a 2 magos WayteQ 7DC-n meg-meg akadozott)...

Ráadásul HDMI-n TV-re köthetem és ott is megy minden és az 1080p-t akadás mentesen viszi, köszönhetően a Mali400-as videó chipnek.

OTG-t az enyém is tudja és USB-HUB-on keresztül egyszerre megy egér+bill+pendrive.

Ha a ConCorde 25ezer környékén HDMI-s Tab-ot ad akkor azt választottam volna... talán. :)

2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!