Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Steelseries Siberia v2 tapaszt...

McCsubi kérdése:

Steelseries Siberia v2 tapasztalatok, minőség?

Figyelt kérdés
Egy olyan ember véleményére lennék kíváncsi akinek már volt szerencséje ehhez a fejhallgatóhoz és mennyire alkalmas zene hallgatásra és milyen minőségű a basszusa ami nekem éppen a legfontosabb mert a többi specifikációjáról tudom, hogy a legjobbak között van. Előre is köszönöm a válaszolóknak.

2012. dec. 2. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen fülesem van (remélem már nem sokáig, nem azért, mert rossz, hanem mert már nem játszok és el akarom adni). Nagyon jó kis füles, kinézetre is és belsőre is jó. Én játékhoz és zenehallgatáshoz használtam, nekem kiszolgálta az igényeimet, basszus is jó volt zenehallgatásnál (azért nem egy mélynyomós hangfalat kell elképzelni). :D
2012. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!