Nagy hidegben télen, ill. esőben lehet használni FEJHALLGATÓT?

Figyelt kérdés

Konkrétán ez az alap fejhallgato érdekelne, Sony mdr xd100 zárt típus... kinéztem magamnak de érdekelne, hogy mondjuk esőben mennyire rossz neki? Beázhat? Vagy a mínusz fokokát hogy viseli?


Esetleg tapasztalatok erről a fejhallgatoról?

Köszönöm.



2012. dec. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám télen utcai viseletre.
2012. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De konkrétan miért? Roncsolja a hangminőséget, s belső részeket a hideg? Vagy eltörhet a pánt rész s hőingasban?


Bocs, de gugli sem a barátom ma...

2012. dec. 3. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó a meglátásod,ami műanyag+a vezeték is rideggé válhat.

A fül párna bőr(?)de minőségtől függően ez is ki repedhet.

Valamint kellemetlen a hideg szerkentyű viselése.

2012. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Meg egy kérdés, természetesen nem szándékózon kimosni, de mondjuk ha elkap egy eső, kb olyan mint egy telefon nem? beázik ha nincs kapucni vagy fedél?


Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 3. 13:13
 5/5 anonim válasza:
Ha jó minőségü a füles bírja a -10fokot is, legalábbis nálam másfél óráig semmi baja nem lett. De a vizet nem, ne hagyd hogy a belsejébe víz kerüljön, de ez egy kis esőnél v. izzadásnál még nem történik meg.
2012. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!