PS VITA vagy NINTENDO 3DS vagy IPOD TOUCH?

Figyelt kérdés

Elöször is bocsánat ezért a sokkadjára feltett kérdés ért :D.Szóval nem tudom ,hogy melyiket vegyem meg.Nem vagyok nagy gamer én csak a sport,verekedős,autós és még talán a mászkálós játékokat szeretem.Mindegyikben van hiba az én szemszögömből de lehet ,hogy ti jobban tudjátok mint én.Ipod nekem azért nem kellene mert az irányitás nem a legjobb de azért is kéne mert sok jó játék van rá.3DS azért nem kellene mert nem nagy rá a választék ilyen téren,hogy sport vagy verekedős játékoknál.De azért kellene mert valamenyivel olcsóbb és a játékok rá olcsóbbak.PS Vita azért nem kellene mert sokat hallottam róla ,hogy nem jó stb. De azért is kellene mert a grafika nagyon jó a grafika és a jó játékok vannak rá( FIFA,NFS,Mortal Combat stb.)


Szóval szerintetek melyiket válasszam?



2012. dec. 3. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem, ha a pénz nem akadály, akkor 1értelműen a Vita.

Az Ipod-ot nem épp játékra tervezték, nem nyújt semmi kölönösebb játékélményt és nem túl sok komolyabb játék van rá. A 3ds-ben csak a 3d a pláne, de mindenben sokkal gyen gébb mint a Vita(Na jó a kamerája jobb). A PS Vita viszont PS3-szintű grafikával és nagyon változatos és használható bemeneti perifériákkal rendelkezik. Sok oldalú és igényes gép. A játék felhozatal egyre bővülni fog, minnél több kel el belőle.

Összegezve: Ipod-ot játékra nem érdemes venni, a 3d elsőre lehet, hogy látványos,de hamar meg lehet unni, végezetül a vita lehet, hogy nem túl olcsó, de nem fogsz benne csalódni (Persze ez csak az én véleményem :) )

2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
PĂŠnzzel nincs baj mert kĂŠthavi fizetĂŠst raktam el a karĂĄcsony miatt.:)
2012. dec. 3. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem is VITÁS kérdés, hogy melyiket válaszd :D
2012. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bali és kész ***** válasza:
Ps vita
2012. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ti leírnátok ,hogy miért? :)
2012. dec. 6. 00:07
 6/13 anonim ***** válasza:
nem kell leírni , hogy miért..egyszerűen a legjobba Vita :D
2012. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Komoly játékokhoz a legjobb a Vita, nincs rá olyan sok játék, mint az iPod-ra, viszont ami van az általában jó (de drága). Az analóg karok és fizikai billentyűk miatt talán könnyebb lehet az irányítás, ez igaz a 3ds-re is.

Én is gondolkoztam már, hogy Vita vagy iPod... a 3ds nekem egy kicsit kevés, a 3D hatáson (és a gombokon) kívül nem tűnt jobbnak egy telefonnál. A vita pedig szerintem túl nagy, 19mm az ipod 6mm-ével szemben. Bár még egyiket sem próbálgattam hosszú ideig, sok videót néztem, és azok alapján a Vita elég nehezen kezelhetőnek tűnt, iPod-on meg simán futott minden (mármint a kezelőfelületen). Összességében a Vita játékra a legjobb, viszont egy iPod jó bizonyos fokig játékhoz is, zenehallgatáshoz, videónézésre, netezésre és újabban egy egész jó kamerát raktak bele, no meg persze nagyon vékony, én ezt választanám. Ha viszont van egy telefonod, ami kb tudja ezeket, és pont azokat a játékokat szereted ami van psv-ra akkor Vita.

(Egyébként megnéztem pár vidit NFS Most Wanted-ről, Vitán és iPodon futtatva, nincs olyan nagy különbség)

Ha választottál, azért írd le, kíváncsi vagyok.

2012. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt.Sok embert kerdeztem es azt mondtak,hogyha nem erdekel a grafika akkor 3DS vagy Ipod.A vitat azert nem ajanljak mert kb 80 000 ft mindennel egyutt es meg lehet unni az elso honapban a keves jatek miatt.szoval ezek utan imkabb 3ds lesz mert nem tudom meddig tart meg az Ipod(szoval mikor jon ki ujabb)
2012. dec. 7. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Nehogy 3ds-st vegyél! Nekem van vitm,3ds, ipodom az nincs,de iphoneom igen.

Játék lehet,hogy nem sok vanrá,de azzal is jobban elleszel,mint a 3ds gagyi játékaival. Tényleg nem tudok semmi jót mondani a 3ds-re, ha átkapcsolom a képernyőt 3d módba, kb 10 perc alatt megfájdul a fejem, a játékok silányak, 1db jó játékkal nem találkoztam még rajta.

Ps vita egyébként meg 60e ft. 576.hu

Én a little big planet kiadást vettem és sokkal többet játszok ezzel az egy játékkal mint a3ds-en.

Ipod touch: hát igen, ez játékok szempontjából nem a legjobb választás, annyira nem élvezetes rajta játszani, kamera az újabb tipusokban egész jó, de ha a zenehallgatás miatt választanád akkor azt mondom,hogy ugyanúgy a vitan és a 3ds-en is tudsz zenét hallgatni.

2012. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 3DSt a kingdom hearts 3d miatt vettem, és mellé resident evil revelationst, és azt kell mondanom hogy nagyon király, és sok játék érdekel még ami jön, míg ps vitára mintha megálltak volna a fejlesztéssel.
2012. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!