Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez mit takar? Úgye itt, van a...

Ez mit takar? Úgye itt, van a modemes netnél, hogy 8/2 az azt jelenti, hogy 8mbit-es a net, de 2 GARANTÁLT? Illetve a garantált sávszélleséget nem értem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

[link]

Úgye itt,van a modemes netnél,hogy 8/2 az azt jelenti,hogy 8mbit-es a net,de 2 GARANTÁLT?

Illetve a garantált sávszélleséget nem értem,az mit jelent?


És még 1 kérdés,úgye ez kábelnet,modemes akkor elvileg mindenhova ki tudják építeni,merthogy én falun lakom és ott pl úgye nincs digi kábel tv-s cucc kiépítve..



2012. dec. 3. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudják mindenhová kiépíteni, csak ahol van digi kábel. A garantált azt jelenti, hogy csak akkor fognak a hibabejelentéssel foglalkozni, ha a 2mbitet sem éri el a neted sebessége. Ha mondjuk állandóan megvan a 4 mbit és nem szakadozik, akkor azt ők természetes állapotnak fogják tekinteni, hiszen a garantált megvan, hálózati túlterheltségre fogják és ezzel el van intézve. Tudnád, hányan szívnak emiatt.
2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. az ugye rövid u

2. a 8/2 azt jelenti, hogy 8 megabit a letöltési sebesség és 2 megabit a feltöltési sebesség

3. A garantált az azt jelenti, hogy azt a sávszélességed kapod meg mindenképpen, ha a garantált alatt van akkor lehet panaszkodni, hogy nem elég gyors....

2012. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!