Mi lehet a baja a WACOM bamboo rajztáblámnak, meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

Van egy Wacom Bamboo Pen CLT-460-as digitalizáló rajztáblám.

Pár napja egy olyan probléma lépett fel, hogy ha rajzolok, úgy érzékeli, mintha folyamatosan nyomnám az egér gombját.Van hogy át akarok menni egy másik ikonra és kijelöli vagy át akarja helyezni azt.Pedig nem is ezt a műveletet akarom végrehajtani.Viszont van hogy nem is érzékel semmit.

Eddig nem volt vele ilyen jellegű gond.

Nem is ejtettem le, nem is áztattam el.

Egy ismerős azt javasolta, hogy tegyem bele desztillált vízbe, hagyjam benne egy napot majd hagyjam száradni.Megoldás lehet?

Vagy meglehet hogy újra kellene telepíteni az operációs rendszert, újabban eléggé haldoklik.

Segítséget szeretnék kérni a megoldáshoz.Tapasztaltatok már ilyet, mi lett a megoldás?Meg lehet menteni?



2012. dec. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Isten ments, nehogy vízbe rakd, még a garancia sem terjed ki idáig...


Az OP rendszer potenciális probléma lehet, de előbb próbáld meg újrarakni a tábla driverjét. Ha nem segít semmi, irány a szerviz...

2012. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.Nos, újratelepítettem az oprendszert.A tábla egy darabig kifogástalanul működött, de ma megint beadta az unalmasat.A garancia lejárt és itthon nincs hivatalos szervize a Wacomnak tudomásom szerint.

Vagy ha igen, a garancia lejárta miatt szerintem a javítási költségeken már egy újat is vehetnék.Inkább használom amíg tönkre nem megy teljesen, közben gyűjtök egy újra.Jobbat nem tudok.

Valami javaslat?

Köszönöm szépen!

2012. dec. 6. 19:29
 3/4 anonim válasza:

"újratelepítettem az oprendszert.A tábla egy darabig kifogástalanul működött, de..."


A helyedben kipróbálnám egy másik számítógéppel is. Szerintem nem a táblával lesz baj, ha az oprendszer újratelepítés - akárcsak ideiglenesen is - megoldotta.

2012. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekik lehet van szervizük, egy telefont megér!

[link]

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!