Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360: "A required storage...

Xbox 360: "A required storage has been removed. Your device will restart now" üzenetet kapom mikor egy játékot elakarok indítani, miért lehet?

Figyelt kérdés
Ez egy elég régi xbox, még az első kategóriások közé tartozik, sóval se winchester se profi hűtése sincs. (Flashelt ) Beraktam egy játékot és egy updatet kért, így pendriverőé ráraktam egy új dashboardot,aztán beraktam pár régi játékot és minddnél ez az ütenet jelent meg. (Cod 5, Pes 2009, Rock Revolution) Valaki letudná írni miért lehet ez, és hogyan tudnám megoldani?

2012. dec. 5. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, most flashelhetd újra. Új firmwaret tettél rá.
2012. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért mert ráraktam egy uj dashboardot? és akkor most mittehetek? nemvagoyk egy xbox 360szakértő, inkabb csak játszok :D tudnál segíteni ha szépen megkérlek (mellesleg attól hogy ujjabb verzio van rajta a régi játékok mértnem mennek?)
2012. dec. 5. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!