Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menne a gépemen az Assasin's...

Fatalerr0r kérdése:

Menne a gépemen az Assasin's Creed III? Proci:Intel (R) Celeron (R) D CPU 3. 06GHz, Memoria 2GB 667Mhz, Videokártya 1024mb AMD Radeon Asus? és mennyire lesz játszható?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A géped megfelel a minimális gépigénynek, de nem ígérem hogy néha napján be lagol majd egy picit! :)(minimum Direct x 10 kell)


Az ajánlott az 4gb-ram

Win 7 Direct X 11

Core 2 Quad Q9400 @ 2.6Ghz - Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz

2012. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szaggatott, és azért ettől jobb gépem van. :D
2012. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A DirectX 11 az megvan csak a RAM miatt aggódok egy picit,most jelenleg nincs csak 1024mb a gépembe ,de leadtam a rendelést és holnap jön a videokártya meg a menória,még egy annyi ,hogy jelenleg egy 1024-es van benne de a gép csak 896mb-t olvas be,ez miért van?
2012. dec. 6. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert az ami hiányzik azt a rendszer használja fel önmaga működtetésére :)


De 1gb rammal el sem fog indulni én ajánlok egy min 3gb-ot

2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én se 1GBvel akarom jatszani,leadtam a rendelést és holnap érkezik a többi
2012. dec. 6. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A játék proceszor igényes.. Ez a régi Celeron még az első résszét is szaggatná :P

Videókártya milyen, írj róla elhisszem hogy 1 Gb-os. ettől biztos Nőtt a bizalmad játékokal kapcsolatban.. D

De ettől függetlenül még egy HD 7770 Mellet is Laggolni a cpu nagyon gyenge.. nem lesz képes elég fps-t csinálni..

2013. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!