Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sürgős. Mi legyen? PsVita...

Sürgős. Mi legyen? PsVita vagy Samsung Galaxy SIII mini?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha játszani szeretnél, akkor Vita-t, ha telefonálni szeretnél inkább, akkor a telót
2012. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

PS Vita,hasonlít a Ps3-ra grafikai szintben.

Jó játékok vannak rajta,én 2 hete vettem Vitát igaz csak Fifa 13-am van még rá,de azzal is elvagyok.. :)

Galaxy S III Mini telefonálásra,fb-re,kisebb játékokra jó.


Ps vitán,van beépített Wi-fi és azzal is tudsz fb-zni,le tudod tölteni az alkalmazást ingyen a PS store-ból,és szerintem a mini drágább is mint a vita.

2012. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak tlenor akció volt és választanom kell.Mert a mobilom elég rossz(aszthiszi lemerült az akku, de tele van stb.),de nagyon szeretek játszani.
2012. dec. 7. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ps Vita
2012. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ps Vita és ha 3G-set veszel akkor tudsz rajta skype-on telefonálni is wifi nélkül
2012. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a telefon telefonálni való a ps vita meg játszani. Nekem is van "okos" telom van rajta játék de használhatatlan. Nehészkes az irányitás stb. Nekem az a tanácsom ha telóra van szükséged vegyél egy alacsonyabb árfekvésüt ami kielégiti az igényed (nem játék igény) , gyűjtöges egy kicsit és utána vegyél ps-vitát!
2012. dec. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!