Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » . Van egy Xbox 360s gépem.3éve...

. Van egy Xbox 360s gépem.3éve kaptam, hibátlanul fut csak a külseje karcos. Van hozzá 2kar hdmi kábel monitor kábel az alap kábel táp. Flashelt lt2. 0 2másolt játék :ac2 f1 2011 plusz 8 eredeti játék. Kb mennyit ér ez így?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 12:43
 1/2 anonim válasza:
Hát simán a gép szerintem tuti megér olyan 54 ezer forintot, ha nem többet, számoljuk 58 ezernek. Hozzá még 10 játék, amiből 2 másolt. Mostanság egy új játék kb. 11 ezer vagyis, mondjuk a használtság miatt leveszünk mindegyikből 2 ezrest. Akkor a nyolc 72 ezer. 2-ből mivel másolt, és használt 4 ezrest veszek le, ami 14 ezer. Vagyis a 10 játék simán 86 ezer. És a kábelekkel együtt a gép ér kb. 90 ezret, ha nem többet. Vagyis körülbelül 176.000 forintot érne, amit lehet 200.000-rel számolni. Ez csak az én gondolat menetem, nem biztos, hogy ennyi, mert a pénzügyekhez annyira nem értek. Szerintem gondold végig, hogy ez neked ha kellene mennyit érne.
2012. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyit nem ér max 60 fölött valamennyivel
2013. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!