Szerintetek kiszorítja a Blu-Ray-t meg a DVD-t a TV-be épített USB-s médialejátszó?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 12:23
1 2
 1/13 _Jessy_ ***** válasza:
Nem!
2012. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Inkább az internet fogja kiszorítani, de az sem mostanában.
2012. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amíg a tartalmak ímmel-ámmal jelennek meg letölthető formátumban, addig nem fogja kiszorítani. Ha venni akarok egy filmet (én szoktam venni, kövezzetek meg), ráadásul szinkronosan, akkor vagy DVD-n, vagy Blue Rayen kell megvennem. Engem nem zavar, mert legalább ott van a polcon is. De ha szeretnék egy egyszernézős filmet megnézni, akkor nem tudnám letölteni, akár extráktól és sallangoktól mentesen legális helyről. Így ilyenkor marad a torrent. Sajnos amíg a forgalmazók nem tesznek valamit, addig nem tudja kiszorítani.
2012. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem , mivel nagyon buta a tvkbe épitett lejátszó, egy külön lejátszó sokkal több formátumot ismer
2012. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
És ha tudja milyen formátumot játszik a tv percek alatt át lehet konvertálni
2012. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
percek alatt :D:D azt kötve hiszem :)
2012. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már most kiszoritotta, Kevés ember vesz már manapság eredeti filmeket, és ahogy fejlődik az internet egyre kevesebb fog hisz már pár kattintás után le lehet tölteni.
2012. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A 7-essel értek egyet. Apám új samsung tv-je több formátumot ismer, mint az én 1 éves aztali lejátszóm. Ha a tv-m le tudná lejátszani a pendrive-ot, soha nem vettem volna asztali lejátszót
2012. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A DVD és Blue-Ray napjai meg vannak számlálva főleg amióta létezika Freemake Video Converter program(ingyenes)bármit bármivé átkonvertál.Nekem is csak azért van DVD a TV-alatt hogy legyen mire rakni az Xbox-ot.Nem beszélve hogy a lemezek is feleslegesek kell egy faja külső vinyó meg egy jó pentdrive és kb ennyi.Ki az a bolond aki a mai elérhető technológia mellett is üres lemezekre másol az már a múlt.
2012. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha venni akarsz egy eredeti filmet, akkor gyakorlatilag csak lemezen kapod meg. Sokan vesznek még eredeti filmeket, nyilván nem havi 10 filmet, de évente egy két filmet, kínálattól függően megveszek, és a kedvenc sorozataim is megvannak a polcon. De már az én 3-4 éves orion lejátszóm is kezeli a pendrive-ot, és ha normális sebességű a pd, akkor tökéletesen lehet róla filmet nézni. De üres lemezre csak a családi videók és képek mennek.
2012. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!