Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Azt hallottam, hogy a Tabletet...

Azt hallottam, hogy a Tabletet/Táblagépek nem alkalmasak játékokra/komolyabb játékokra, mert, hogy kinyírják őket a játékok. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Max 35000-et szeretnék tabletre költeni, de az is szinte csak játékra kellene.

2012. dec. 10. 15:04
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:
nem tudom mi számít neked "komolyabb" játéknak de szerintem 35000 ért nem kapsz olyat amin szépen elfutnának az erőforrás igényesebb játékok. pld need for speed
2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Golan Trevize ***** válasza:
Komolyabb játék tényleg kinyírja őket, teniszezéstől órák alatt szétesnek, még akkor is, ha csak kezdő szinten nyomod.
2012. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gugu: GTA Vice Cityre gondoltam. Azt azért 1,2Ghz-s procival, 512Gb Rammal szépen vinné. Tapasztalat.


Golan: Ezen jót nevettem, ezért nyomtam a kérdésedre 1 pozitívat. De még mindig nem tudtam meg, hogy tényleg kinyírja-e a Tableteket a játék. :D

2012. dec. 10. 15:48
 4/12 Golan Trevize ***** válasza:

Komolyra fordítva: kinyírni nem tudja.

Maximum az akku gyengül el egy idő után, az állandó erőteljes merítéstől és töltögetéstől.

A 35 ezres tabletekben ez alapból az egyik gyenge pont, a másik meg a kijelző.


De ha tényleg sokat akarsz játszani rajta, akkor inkább spórolj még, és a minimum 70 ezres kategóriából válogass.

2012. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tomlord válasza:
Esetleg a Myaudio 708DCC-vel próbálkozhatsz be, végül is ott 2 magos, 1Gb DDR3-as rammal, és összesen 30K-b kerül, és ha veszel rá tokot, már meg is van a 35
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tonlor: Nagyon szépen köszönöm. :)
2012. dec. 11. 21:43
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:

Ezzel a Myaudioval is csupán csak annyi a baj, hogy kis felbontású kijelzője van (a minőségét nem ismerem, de ha tippelni kéne, nem lehet egy kimagaslóan szép látvány), valamint gyenge az akkumulátora.


Ezen kívül nincs benne se bluetooth, se GPS, se 3G, se kamera, se semmi.

2012. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Citation ***** válasza:

Dehogy nyírja ki. Illetve ha kinyírja akkor megdöglött volna az mástól is.

A 35ezres tábla viszont komolyabb játékokra ganyé lesz. Volt egy játék, mely szög egyszerű, semm 3d grafika... Barátnőm Galaxy S1 telóján gond nélkül futott, de egy ugyan olyan proci, képernyő felbontású stb specifikációjú kínai hulladék Huawei S7 moslékon akadt, mint álltat.


Szal csak óvatosan azzal a 35ezer forintal. Gondold végig, el is lehet azt inni ;)

2012. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Golan: a 3G nembaj, úgysem használom. Fényképezésre ott a fényképezőgép. Akuumulátort meg szerintem lehet bele venni nagyobbat, mivel a régi telefonomba is tudtam szerezni. :)
2012. dec. 13. 16:30
 10/12 Golan Trevize ***** válasza:
Ezek nem arról híresek, hogy csak úgy cserélhetni lenne bennük az akkumulátort. Szerinted miért ilyen olcsóak?
2012. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!