Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videó kazettáról - DVD-re....

Videó kazettáról - DVD-re. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy videó kazettám, ami egy film van és sajna interneten nem találom, meg mindenhol kerestem nincs. A filmet ne kérdezzétek, mert nem az a lényeg, hanem az, hogyan lehetne meg csinálni. Mert már a kazetta elég elavult, de az ami rajta van azt szeretném elmenteni...

Aki értelmesen eltudná nekem magyarázni mi kéne ahhoz nagyon szépen meg köszönném.


29/f



#konvertálás #Videó kazettáról - DVD-re
2012. dec. 10. 15:39
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Videómagnó+digitalizálásra alkalmas kártya, pl. TV tuner, amin lehetőleg van S-VIDEO bemenet.
2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm... TV Tunnerem van a gépembe. De eddig még mindig nem jöttem rá sajna hogyan lehetne elindulni. :D
2012. dec. 10. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy oldalt.. Ebből talán eltudok indulni.


[link]

2012. dec. 10. 16:10
 4/5 belapus ***** válasza:
2012. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor veszek egyet ott :)
2012. dec. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!