Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP-re jelennek még meg játékok?

PSP-re jelennek még meg játékok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

"Upcoming PSP Game Releases" be találod azokat amik jönni fognak psp re

2012. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok hülye azt hiszi gyártanak.... esetleg fifát... semmi több Most már csak ps3 xbox 360 ill ps vita-jönnek új játékok. Nekem el hiheted hisz kapcsolatban állok a Sony Computer Entertainment-el ( Ők tervezi készítik el az összes játékot ps-re meg xb re )
2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Am igen... egyedül már csak japán gyárt mivel ott nagyon népszerű a psp mai napig

Bár a legtöbb csak visualnovel sajnálom hogy nem tudom elolvasni a kanji-t nagyon jó gamek..

2012. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Japánban jelennek még meg új psp játékok, de azokat eddig is vadászni kellett az ebayen ha ki is adták angolul, ma meg már semmit sem adnak ki itt is, váltani kellene de nem vitára ahogy az eladásait nézem a vgchartz.com oldalon.
2012. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem az angol kínai,szóval nem számít,hogy japán nyelvű.
2012. dec. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!