Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen lemezlejátszót ajánlaná...

Forko kérdése:

Milyen lemezlejátszót ajánlanátok ehhez a felszereléshez?

Figyelt kérdés

Egy komplett rendszert keresek amit csak rákötök a fülhallgató erősítőre vagy a HIFI erősítőre vagy akár a Házimozira és hallgatom. Nem kell semmi extrém dolog csak viszonylag szépen szóljon. Nem akarok túlzásokba esni. Eddig Denon DP-300F-en gondolkodtam de nem találtam róla semmi visszajelzést.

A rendszer amit használok az sem valami extra.


Házimozi: Onkyo HT-S9405THX + ONKYO BD-SP309


HIFI: Onkyo TX-8050 + Onkyo DV-SP 504 E


Füles: HLLY DAC-01 (kinai ebayes de eléggé jou erősítő) + AKG K701 és Sennheiser HD 650


Tudom, hogy csupa Onkyo de ehhez tudtam hozzájutni újonnan és nagyon olcsón. A HIFI-hez egyenlőre SAL reprójaim vannak kölcsön de tervben vannak valami jobbak mert ezek nagyon gatyik. Továbbá még egy kicsit jobb füleserősítő és aztán már nem szeretnék a hangtechnikára áldozni.


Ehhez szeretnék lemezlejátszót (és előerősítőt ha kell) amit csak csatlakoztatok a 3 rendszer küzül bármelyikre és már szól is. Csak nem tudom milyen kategória ami ehhez illik. Tudnátok segíteni választani ?

Valami olyant keresek ami ehhez a rendszerhez 100%ban megfelel és ha kicsit komolyodna a rendszer akkor se keljen rögtön lecserélni. Főként a fülhallgatón halgatnám a zenét és az szól ezek közül a legszebben szóval ahhoz igazodjon az egész.

Teljesen kezdő vagyok ezen a téren ezért árkategóriát nem is szabok meg nagyon amenyi kell rá anyi kell (mondjuk legyen max 250e ft ha kell mehetek fölé).

Nagyon jó lenne karácsonyig kitalálnom ezért ha valaki akad aki otthon van ebben a témában az írjon minél hamarébb vagy ide vagy privátban.



2012. dec. 11. 15:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!