Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablettel valóban nem lehet...

Tablettel valóban nem lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó telefonom van, és mindaddig, míg meg nem láttam egy jó készüléket, még álmomban sem fordult meg, hogy lecseréljem. Ez addig történt így, amíg meg nem láttam az új álmom, a Samsung Galaxy Tab-et. Azóta azt várom, hogy menjen le annak az ára úgy, hogy ki tudjam fizetni azt a táblagépet, és akkor a mobilom helyett lehetne új készülékem. Csakhogy édesanyám munkatársa azt mondta, hogy állítólag ezekkel a készülékekkel nem lehet telefonálni :-( Valóban így van? Mert akkor inkább nem cserélném le a mostani telefonom semmi pénzért, ez is eléggé a szívemhez nőtt.

2012. dec. 12. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
amibe lehet tenni sim kártyát, tehát belső 3G-s, azzal lehet. bár elég bután néz ki, ha valaki egy ilyen monstrummal telefonál :D ja, a 3G-s verzió mindig drágább is!
2012. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valóban felejtős :-( Mindegy, ha esetleg elromlana a telefonom, akkor majd veszek valami olcsó okostelefont (mert hagyományos szinte már nincs). De adja az ég, hogy még évekig működjön a mostani mobilom! :-)
2012. dec. 12. 11:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bután néz ki, de nekem tetszik, és már kigondoltam azt is, hogy telefonálnék vele, szóval nem lenne nehéz átszoknom rá :-)
2012. dec. 12. 11:36
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Elsőt azért kiegészíteném azzal, hogy az, hogy van benn 3G, attól még nem feltétlenül lehet vele alapból telefonálni.

Alapvetően 3 eset van:

- Van benne GSM chip: lehet telefonálni.

- Van benne GSM chip, de az le van tiltva (ez a leggyakoribb, főleg ha a gyártónak van ugyanilyen chipsetes telefonja is): custom ROM-mal lehet aktiválni, és utána lehet telefonálni.

- Nincs benne GSM chip: USB-s vagy BlueTooth-os GSM modullal lehet telefonálni, de kényelmetlen és drága megoldás.


Egyébként a Galaxy Tabbal konkrétan meg lehet oldani, hogy lehessen vele telefonálni: [link]

2012. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg utóbbit!
2012. dec. 12. 12:00
 6/6 anonim válasza:
Sony Xperia Tablet Z vel meglehet oldani a telefonálást ? (LTE/4G verzió)
2013. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!