Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Opel autóm gyári rádió kóddal...

Opel autóm gyári rádió kóddal működne, ami nincs! Olyan megoldást keresek, hogy a szivargyujtóra csatlakoztatható készülékből tudjak rádióadást fogni. Új rádiót nem akarok beépíteni az autóba. Eredeti kódot az autórádióhoz meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Alváz és motorszám alapján jogosultság igazolása mellett a szerviz le tudja kérdezni a gyári adatokat.

Nem biztos, hogy olcsó...

2012. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbban kijössz, ha veszel egy gyári rádiót bontottan, aminek tudják a kódját. Vannak a neten ilyen Radio Unlock fórumok, de azok 1. angol nyelvűek; 2. regisztrálni kell. A transzmitter szerintem nem olyan jó megoldás, inkább vegyél valami normális autórádiót. Pont ma néztem, hogy CD/USB-s rádiót már lehet venni 20 000 Ft alatt. (azért ennyi, mert ezekben még nincsen Bluetooth) Alpine-t néztem meg Blaupunkt-ot.
2013. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!