Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MyAudio Tablet Series7 708DCC...

MyAudio Tablet Series7 708DCC vs MyAudio Tablet Series8 808DCC?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik gép a jobb? mert árban ugy 10.000 Ft különbség van a kettő között...

2012. dec. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Myaudio-s cuccot, szar az összes, mindnek van egy csomó hibája.
2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
808dcc jobb, így ha lehet azt vedd meg, de a 708dcc is elég jó már, így ha nincs fölös kb.10ezred nyugodtan megveheted azt is. Nekem személy szerint nincs fölös 10ezrem és egy 708dcc-t rendeltem. Nyugodtan vehetsz egyébként, mert nincsenek vele olyan nagy gondok, mint mondja pár ember. Havernak régebbije van semmi baja nincs már jóideje. Olyanok szólják le akinek van pénze vagy márkahű. Szerintem árához képest teljesen jó. Enyém jövőhéten jön meg, ha esedékes még, mondok véleményt a 708dcc-ről.
2012. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem meg MediaMarktban akciósan 27.990-ért szóval szerintem jó áron volt :D
2012. dec. 16. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:
kb miután posztoltam ezt a kérdést meglkáttam az újságban hogy akciós szóval berohantam Budapestre érte XD
2012. dec. 16. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyet szeretnék venni, milyen?

(Tablet Series7 708DCC)

bevált? előjött bármilyen hibája is?

2013. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!