Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC Digital Bronz csomagban,...

UPC Digital Bronz csomagban, mi ez a rengeteg új csatorna?

Figyelt kérdés

2 napja, előzetes tájékoztatás nélkül, legalább 30-40 csatornával bővült a kínálat.Ami nem lenne baj, csak nem hinném, hogy csak úgy "jóindulatból" hozzám vágnak, egy ilyen csomagot. Így kb 80 csatorna fogható.

Az HBO pack kivételével , minden. Nyíregyháza, és környékén.

Tud valaki valamit erről ? Csak azért kérdezem , mert nem szeretnék januárban, egy horror számlát látni.



2012. dec. 15. 08:56
 1/4 anonim válasza:
Bocsánat, a választ én sem tudom, de hasonló cipőben járunk, és érdekelne minket is, mert a weboldalukat hiába böngésztük, semmilyen infót nem találtunk. Nálunk is kb. két-három napja vettük észre a bővülést, nem egyszerre lettek új csatornák, de még tegnap is találtam újakat, amelyek előtte nem voltak. Szal engem is érdekelne, hátha valaki tud valamit erről, nehogy belefussak valami hallgatólagos szerződésmódosításba...
2012. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem pedig az HBO jön be HD minöségben, pedig az utóbbira elö sem fizettem! Érdekes...
2012. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Facebook oldaluk szerint ez csak karácsonyi kedveskedés. Jan. 6 után visszaáll a kisebb kínálat.
2012. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért ez valamilyen szinten megnyugtató.
2012. dec. 18. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!