Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-at vagy Xbox 360-at vegyek?

PS3-at vagy Xbox 360-at vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de én azért kérdezem, mert a haveromnak PS3-ja van a tesómnak pedig Xbox 360-a. Melyiken jobb multizni, és egy LG FLATRON W2243S monitorra melyiket lehet rákötni? Melyikre olcsóbbak a játékok? Ja és még annyi, hogy az autós játékokat szeretem, szóval GranTourismo vagy Forza? Valamelyikre lá lehet kötni Logitech MOMO kormányt?

2012. dec. 16. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ps3... régebben jobban tetszett az xbox de szerintem nem jó annyira mint a ps.
2012. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a helyedbe várnék a jövő évig, mivel akkor jönnek ki az új generációs konzolok.

De ha mindenképp akarsz PS3

2012. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PS4-re és az Xbox 720-ra gondolsz?
2012. dec. 16. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen azokra gondol bar PS4-rol nem hallota de X720-rol ign na de ha okokat akarsz akkor irok egyparat hogy osszetudd hsonlitani a ketto konzolt ahelyett hogy azt irjam hogy vegyel Xboxot/PS3mat.

Eloszor kezdjuk az Xboxal (ehez ertek jobban):

-+FLASH-elheto ilyenkor beolvassa a masolt jateekokat(en nem ajanlom mert tonkre tudja enni a boxot)

-+szebb graafikat figyeltem meg de nem mindenhol(mondjuk az AC-k es a BF3nak sokkal jobb a grafikaja boxon)

-+Alkalmazasok (FB,Twitter,YouTube) es sajat bongeszo

-+Exkluziv joo jatekok mint a Forza es a Halo na de a kedvecem a SplinterCell:Conviction es a GOW

-+Nagyon kenyelmes Controller

-+KINECT szenzor

--Fizetos az XBOX LIVE (az internet ha akarsz jatszani vagy ha beszelni akarsz) de szeintem tobben vannak rajra mer regi jtekokkal is lehet multizni

PS3 ehez ne ertek annyira de elmonom(tsonak es haveronak is ez van):

-+Ingyen van a PS NETWORK

-+Blu Ray (ami eleg jo minosegu)

-+Jo exkluziv jatekok (Heavy rain,GoW,Resistance es ami meg nem jot ki de jonak igerkezik Last of us)

-+jobb hang(eszreveteleim szerint)

-+Bongeszo

-+PS3 MOVE (hasonlit a Wii-hez)

--Nem olyan szep grafika

-Szamomra egykicsik kenyelmetlen controller (Dual shock) de lehet hogy azer mert boxra vagyok megszokva ezert ezt nem +/- oltam

Ez az en velemenyem en mg vagyok elegedve a Box-al :D

2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóhoz annyit fűznék nekem a box kontrollere nem jön annyira be (mindig ps-en nyomtam).

A grafika azért nem szebb a multiplatformokon , mert Xbox-ról portolják(gyengébb drivere) PS3-ra és ez egy nagyon kicsi szépségcsökkenéssel jár.

Meg a Skype-on kívül nem hoznak lázba az alkalmazások.

Youtube Fb van böngésző.

Nem fikáztam a boxot ha jönne egy xbox fan mért fikázom.

2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
X-BOX, eszedbe se jusson gondolkozni..., az X-BOX sokkal jobb!!!!
2013. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen idióta hogy nem nézi mikor írták a kérdést? Azóta már valszeg 20x megvette a gépet...
2013. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!