Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Samsung UE40ES6100 tv...

Van egy Samsung UE40ES6100 tv készüléket és letöltöttem a laptopomra az AllShare programot és elég jól viszi a 606x272 képontos filmeket SZINTE akadás mentesen wifi-n keresztül de pl letöltöttem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
SZINTE akadás mentesen wifi-n keresztül de pl letöltöttem a Titanic 3D-t ami 15GB Full HD és meghal az egész 2p töltés 3mp film és aztán jön a hang késik a hang utána megint 2p töltés kilehet ezt küszöbölni? Mert most fogok venni lehet egy külső winchester-t de ha van valamilyen rooter-t vagy valamit ami max 20 000 ft és akadás mentesen tólná a full hd filmeket is?

2012. dec. 16. 14:26
 1/5 Berecz Lajos válasza:
Szia, ugyanilyen tv-t vettem nem rég, én a WIFI-vel nem is próbálkoztam, mert mindenkitől azt hallottam, hogy csak az n szabvánnyal érdemes próbálkozni (samsung is ezt ajánlja). Nézd meg, hogy milyen a wifi router 802.11a/b/g/ és n van-e? Ha nincs, ne csodálkozz, nekem még a mobillal felvett videó is akad. Az n szabvány állítólag viszi a fullHD 3D-t, de én nem próbáltam. Helyette a vezetékes megoldást választottam, viszont így minden fájlra (kép, videó, zene), amit PC-ről a tv-re küldenék az AllShare-rel, azt írja, hogy a fájlformátum nem támogatott. Ha rájövök, mi a hiba, megírom, de ha valaki esetleg tudja a választ, ne kíméljen.
2012. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmár semmi kedvem lemenni megnézni de holnap megnézem :)
2012. dec. 26. 22:41
 3/5 momoadamm3 válasza:

Na ennél a tv típusnál a következőt kell csinálni feljsd el szerintem az Alsharre progit.. a pc/számitógépen/ a Windows 7 operációs rendszer legyen szerintem ezzel a legegyszerűbb..Hogy is csináljuk?

1: legyen egy erősnek mondható internetünk ami kb-25/Mbps fel és 20/Mbps le tölt. itt mérhetjük le pl [link]


Ha meg van a net ahhoz ugye tartozik egy dobozka amiből kapod a netet.. na ide második lépésként épitsünk be egy min.300-as routert amiből az egyik kábel a gépbe megy a másik a tv-be.

Az összekötés után a tv mindent beállít magának, a windows-nak kell egy kis segítség Start- Eszközök és nyomtatók- eszköz hozzáadása ha jól csináltál mindent akkor ott meg fog jelenni a tv-d ezzel a névvel [TV]UE40ES6100.


2 Tölts le egy filmet gépre nyisd meg a total commandert

[link] pl innen keresd meg a filmet amit leszedtél és nevezd át pl. avatar.mkv-et avatar.avi-ra nyomj egy entert majd az intézőben a filmre kattints jobb klikkel lejátszás a következőn-[TV]UE40ES6100 menüpont és a tv lefogja játszani de legyen bekapcsolva a tévéd...

2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de sajnos nekem nem eléggé gyors az internetem és a tv és a laptop a 2. emeleten van a modem pedig a földszinten :)
2013. márc. 9. 23:35
 5/5 anonim válasza:
Nem kell annyit variálni a samsung AllShare program nálam tökéletesen működik 8-9 megás internetem van de én vezetékkel kötöttem össze a tv-t a routeral és lás csodát tökéletesen működik bármely filmet visz full-hd 3d mindegy
2014. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!