Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A JVC fülhallgató, kompatibili...

A JVC fülhallgató, kompatibilis a sony telefonokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy JVC HA-S360-B/W nevű fejhallgatót de, az a kérdés merült fel bennem, hogy vajon kompatibilis-e a telefonommal, ami egy sony ericsson xperia neo V. Azért kételkedem benne mert, megnéztem a JVC hivatalos honlapján az infókat a fejhallgatóról és csak azt írták hogy Iphone-al kompatibilis. Remélem meg tudjátok cáfolni a kételyeimet. Ui: Tudom hülye kérdés de, nem szeretnék pórul járni!

2012. dec. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy!
2012. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ekeke ***** válasza:
Te nem vagy hülye? Ha mondjuk 3.5 jack van rajta és a telódon is, akkor mi lehet a baj? Ja, mostanában mindenki asziszi, hogy az analóg dolgok digitálisak, fel akarják őket telepíteni:)))) Régen feltelepítették a disznóba a kést aztán ették csak meg:)))
2012. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ekeke ***** válasza:
Amúgy meg vegyél Maxell retro Dj fülest mert az a legjobb, most vettem, két napig kerestem, max 6 rugany.
2012. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oda van írva a végére, hogy "Tudom hülye kérdés." Ezt a kérdést csak azért tettem fel mert elbizonytalanodtam, de ezek szerint manapság már ezt sem lehet mert egyből lehülyézik az embert. Mind egy köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 17. 22:17
 5/8 ekeke ***** válasza:
Boldog lehetnél, hogy valaki értelmesen válaszol. Tehát próbáld ki a Maxellt, még a tecsóban is kapni.
2012. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek is van valami a végére írva mégpedig, hogy köszönöm, és attól, hogy nem rakok smiley-t a végére, még lehetek boldog, hogy válaszoltál nekem, és viszonylag normálisan. Szóval köszönöm még egyszer!
2012. dec. 18. 17:48
 7/8 ekeke ***** válasza:
:)
2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igazából amire csak "iPod és iPhone kompatibilis" van írva, azt is lehet Androidos telefonokkal használni, csak a mikrofon meg a hangerő szabályzó nem működik. De szólni szól. Nekem pl. a Klipsch fülhallgatóm teljesen rendben, tisztán szól a Xiaomi telómmal, mikrofonozni amúgy sem szoktam, hangerőt pedig a telefonon állítom, szóval tök mindegy.
2023. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!