Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PANASONIC FULL HD PLAZMA TV-N...

PANASONIC FULL HD PLAZMA TV-N 720P,1080P-S HD FILMEK ( MKV, MPG4) LEJÁTSZÁSA HOGYAN?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hasonló kérdések voltak, de nekem az a gondom, hogy a 2010-es plazmaTV-m-re ha ráteszek egy pen-drivot mondjuk egy 720P-s 4 Gigás mkv-val a 80%-át lejátszta a többit nem mert akad. mpeg4 nél meg nem ismeri a hangját. Tényleg csak olyan drága megoldás van, hogy egy erős videókártyás laptoppal hdmi kábelen vagy ugyanez egy drága mediaboxxal? Nincs valami olcsó kütyü erre? Nekem elég ha usb-t tud...

2012. dec. 17. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A választ én sem tudom, de nekem is 2010-es plazmám van, igaz HD-s Pana. Az enyém azonban nem játszik le videot, nincs usb portja sem. Ezért fel sem merült bennem a fenti kérdés.


Valóban, ha HD-s filmeket akarok nézni, akkor én is a laptopot nyomom ki HDMI kábellel a TV-re, a hangját pedig a Jack aljzatból az erősítőbe. A gondom csak az, hogy ilyenkor csak sztereo hangot hallok.


Engem a hang legalább annyira érdekel, mint a kép, sőt még jobban. Én is csak olyan médiaboxban gondolkodom, ami képet is, hangot is átvisz. Ez a legegyszerűbb és legtökéletesebb megoldás.

2012. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!