Tudatlan010110 kérdése:

Megéri még xbox ot venni?

Figyelt kérdés
Mert h 1 év mulva jön az új. Meg hogy grafika bu.zi vagyok de nencs pénzem pc re. Eddig csak cs:s el játszottam pc-n. Engem a bf3 érdekelni leginkább, a bf3 szebb mint a cs:s élességilek?(bocs hogy nem egy egybefüggő szöveget irtam:()

2012. dec. 17. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri még venni, mert sok jó játék megjelent rá. A gép már több mint 8 éves, de jól tartja magát. Egy új PC grafikában természetesen túlszárnyalja már de ez érthető. De ár/érték arányban még mindig jobban megéri szerintem.
2012. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán megéri mert hogyha jön is a nextgen gép akkor támogatott marad az Xbox360 1-2 évig és,a megvásárolt játékokat sem kell eladni mert az új Xbox is vinni fogja őket.
2012. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vinni fogja őket? Ezt honnan tudod? Félre ne érts, mert én nagyon is örülnék neki, de ilyen információt sehol nem olvastam. Inkább csak elképzelés, h lefogja játszani, de érthető lenne, mivel a 360-nak sokkal nagyobb a mostani felhasználóbázisa mint anno a classic-é volt.
2012. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mr.Kütyü ***** válasza:
Ugye elvileg 2013 év végén jön ki a nextgen, de ettől még 1-2 évig csinálnak rá játékot, mivel engem is érdekel a bf ezért ezután is utánanéztem, és elvileg bf4 még lesz xbox 360 ra. Ha meg már veszel 720-at akkor semni baj mert xbox 720 vinni fogja a 360 as játékokat.
2012. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!