Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a jobb grafika az xboxnál?

Ez a jobb grafika az xboxnál?

Figyelt kérdés

[link]


Egy blogon találtam, hogy a két kép alapján a szerző szerint egyértelműen látszik,hogy az xbox grafikája jobb, meg stb. Hát most én vak vagyok vagy hülye? Nem az alsó az Xbox? Mert a felsőn egyértelműen látszik, hogy a nőn kesztyű van a baloldalon is jól kivehetők a csatok részletei és a karkötője is csillogó, nem valami fekete krixkrax. Most azért jobb az alsó, mert feketébb? o.O


2012. dec. 18. 03:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Konzolt akarok venni, én erősen a ps felé hajlok, mert amúgy is kell egy blu ray lejátszó is, de mindenhol nyomják, hogy az Xbox grafikája jobb. Hát ha a jobb ilyeneket jelent..
2012. dec. 18. 17:37
 2/3 Mr.Kütyü ***** válasza:
100%
szerintem jobb a grafikája, bár nem jelentős a külömbség... bár vannak olyan játékok ahol a ps3 grafikája szinte ocsmány... nézz youtubon videókat, meglátod mi a külömbség, de ne csak emilyatt dönts... ha vannak konzolos barátaid akkor ők mivel játszanak, ha kell sok japán game: little big planet+ rachet & clunk akkor ps3 ha halo+forza tetszik xbox. Ha később kell mozgás érzékelő xbox. mivel tedztek alapján sokkal jobb... remélem segíthettem
2012. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is XBOX nekem is az van es csak ajanlani tudom haveromnak ps-e van.Eleinte en is ps-t akartam de vegul xbox lett eloszor nem tetszett de lassan beismertem ,hogy JOBB es ez pont akkor let szamomra 100% amikor jatszottam a haverom ps-en.
2012. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!