Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelt Xboxon arcade játék,...

Zottyabalazs kérdése:

Flashelt Xboxon arcade játék, HOGYAN?

Figyelt kérdés
Van egy (sajnos)flashelt xboxom de nem tudom hogyan rakjak rá arcade játékokat.Kell hozzá valami flash vagy patch vagy valami?Mert meg kezdő vagyok ebben.De mikor felmentem az XboxLivera mert van kb1925 pontom és vettem volna valami arcade játékot de nem talált semmit sem mert rámentem hogy most download és azt irta ki hogy no items és minenhol ezt irta ki a demoknál a dlcéknél de no item a segítséget nagyon megköszönném.

#Xbox-Arcade-játék
2012. dec. 18. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom te G pontal akartál venni játékot. Azzal nem lehet. microsot pont kell, amit pénzért vehetsz.
2012. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A live-ot hanyagold inkább
2012. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!