Valaki tud ipod touch 5g eladót olcson es szerinteteek megéri olyat venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Megérni megéri, ez a piacon jelenleg a legjobb hordozható médialejátszó. De tudnod kell hogy úgy van értelme megvenni, ha veszel hozzá egy márkás fülhallgatót is, ami 25-30 ezer, tehát jó sok pénzbe kerül. Nekem 2g-s iPodom van Apple In-Ear fülessel, és eddig ez szól a legjobban. Pedig ennél drágább lejátszó+fülhallgató kombináción is hallgattam már zenét. Tehát ár/érték arányban is majdhogynem verhetetlen. Ha a jó ár-érték arány mellett egy viszonylag magas minimumszínvonalat is elvársz, akkor kitűnő választás. Bár arra nem jó, hogy villogj vele, mert a sok a buta és irigy ember. De minőségben ez majdhogynem a non plus ultra, legalábbis azok közül az eszközök közül, amiket megfizethető áron be lehet szerezni, ez a legjobb. Biztosan van olyan cucc, ami ezt übereli, de 10-szer ennyibe kerül.
2012. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy jó de nem tudod kb mennyiért lehet olcsón szerezni én olyan 60 70 ezer körül gondoltam rá
2012. dec. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!