Az újonnan vett Toshiba laptomom lemerült miközben az operációs rendszert telepítettem. Leírták a lapra hogy telepítése közben dugja be az aksit töltőre. Ostoba voltam, nem dugtam be, lemerült se kép se hang se semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne!
2012. dec. 18. 20:48
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha most bedugod töltőre és hagyod állni kicsit mielőtt megpróbálod bekapcsolni mit reagál a gép?
2012. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bekapcsolódik de nem lehet elkezdeni a telepítést, tök sötét a képernyő.
2012. dec. 18. 20:58
 3/9 Gugu Gabor ***** válasza:

Az hogy bekapcsolódik szép a kezdetektől sötét a képernyő? vagy azért a bekapcsolás után látsz valamiféle feliratokat képeket? még akkor is ha ezek később eltűnnek?

Valamiféle CD-t DVD-t kaptál hozzá?

2012. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom a képernyő sötét, egyáltalán nem tudom elindítani az op.rendszer telepítését...ez a baj.
2012. dec. 18. 21:28
 5/9 Gugu Gabor ***** válasza:
BIOS-ba be tudsz lépni pld?
2012. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az összeg felét az op.rendszer teszi ki, és hát nagyon sajnálnám ha ez a dolog javíthatatlan lenne, bár erősen kétlem hogy ezt nem lehet megcsinálni valahogy.
2012. dec. 18. 21:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, be.
2012. dec. 18. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi gond , előröl kell kezdened a telepítést
2012. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Milyen oprendszerről van szó? valami CD DVD van hozzá?
2012. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!