Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox 360 Elite-mnek baja...

KINGMAX kérdése:

Az Xbox 360 Elite-mnek baja van, valaki megmagyarázná, hogy mi is a baja?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom, 10-ből 9-szer már az indítóképernyő lefagy, a maradék egyszer már benn vagyok a főmenübe, de nem kell hozzá sok, hogy lefagyjon. Elküldtem szerelőhöz, ő visszaküldte, és azt mondta, hogy chip baja van, meg hogy majd jövőre tudja csak megcsinálni, mivel kell valami hack, amivel visszaállítja valamire. Ha valaki megértené, akkor kérem, hogy kíméletesen fogalmazzon! Köszönöm! Ha a kérdésből nem derült volna ki, nem értek hozzá... :)

2012. dec. 20. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy a vezérlő chip ami a szoftverét működteti az levan főve. Magyarul cserélni kell, vagy ha visszatudja állítani azzal a hackkel akkor szerencsésebb lehetsz.

Lehet azért adta vissza mert ő nem tudja így megcsinálni én feltételezem hogy is oda adja valami szakszerviznek ahol komolyabban foglalkoznak ezzel, és lehet csak ők tudják megcsinálni és valószínű hogy már nem vállalják az ünnepek miatt, és hogy ne porosodjon az üzlet műhelyébe ezért adta vissza hátha tudsz vele addig játszani ha nagy nehezen elindul normálisan.

Én most csak tippeltem, hallottam hogy van ilyen probléma.

2012. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Olyasmiről nem tudsz, hogy ezt a chip-pet cserélni kell, akkor az mennyibe fájna nekem?
2012. dec. 20. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok,viszont nekem Boszniában ahol csak ilyennel foglalkoznak,nincs olyan hogy konzolbolt és eredeti játékok meg ilyenek :D

Minden 2. utcán van egy ilyen játékbolt,flashelt,chippelt konzolt vehetsz,kiírnak neked játékokat,1 játék 1500 FT ott,a chippelés nekem 2 éve 10.000 FT körül volt,flash pedig 15.000 FT!

De nagyon vágják mit kell csinálni! :D

És ez ott legális mivel nincs ott valami gazdag réteg,.

tehát chippelés 10.000 körül mozog,de sztem inkább flasheltesd jobb mint a chip és ha flashelteted fontos hogy ne rakj bele eredeti játékot mert felülírja a flashet és viheted flasheltetni megint.

2012. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az azért nem utolsó! Ezek tudnak élni! De, én nem szeretném kichippeltetni, mivel, ha az megvan, akkor nem igazán lehet multyzni.


Én nem értek hozzá, de a chippeltetésnél a vezérlő chippet szokták eltávolítani?!

2012. dec. 25. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!